اخبار اجتماعی

خلاصه کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم pdf رایگان و معرفی کلی اثر

در این پست یکی دیگر از کارهای لیل لوندز رو برای شما معرفی خواهیم کرد و سعی کرده ایم در قسمت زیر معرفی کوتاهی از این کتاب را با هم دیگر مرور کنیم.
تاریخ بروزآوری:1402/08/12 ادامه مطلب

آیا “اسکول” نام یک پرنده است؟

در یکی از فیلم های سینمایی ایران، هنر پیشه ای اشاره کرد که اسکول پرنده ای است که یادش می رود دانه هایی که برای زمستان جمع کرده کجا گذاشته است! با توجه به اینکه تم شوخی در آن مستتر نبود باید یک آفرین به نویسنده و سازنده فیلم گفت که در این قرن خودآگاه یا ناخودآگاه چنین دروغ هایی را تحویل مردم می دهند.
تاریخ بروزآوری:1402/03/22 ادامه مطلب

یخ رابطه تاجیکستان و ایران ذوب می‌شود؟

رفت و آمد گردشگران بین ایران و تاجیکستان در سال‌های اخیر موازنه منفی داشته که بیشتر تحت تاثیر روابط سیاسی و اقتصادی دو کشور بوده است. اینک با امضای یادداشت تفاهم همکاری بین ایران و تاجیکستان در جریان سفر رییس‌جمهور، پیش‌بینی می‌شود یخ این رابطه ذوب شود و سفر بین دو کشورِ هم‌زبان رونق بگیرد.
تاریخ بروزآوری:1400/06/29 ادامه مطلب

تدوین اطلس خوراک شناسی گیلان/ حضور شهر خلاق خوراک در اکسپوی دبی

ایسنا/گیلان معاون گردشگری میراث فرهنگی گیلان، با بیان اینکه در حوزه خوراک شناسی گیلان توجه ویژه ای به پخت نان های محلی خواهد شد، عنوان کرد: در حال تکمیل اطلس خوراک شناسی استان گیلان هستیم تا بتوانیم نقشه ظرفیت های خوراکی و غذایی مناطق مختلف استان را تدوین و به جهان کنیم.
تاریخ بروزآوری:1400/03/12 ادامه مطلب

4 قلاده یوز ایرانی در پناهگاه حیات وحش نایبندان طبس مشاهده شد

رییس اداره حفاظت محیط زیست طبس اظهار کرد: چهار قلاده یوز ایرانی در پناهگاه حیات وحش نایبندان طبس مشاهده شده و همه این مشاهدات به صورت مستقیم و نه با دوربین بوده است.
تاریخ بروزآوری:1400/02/22 ادامه مطلب

ناقوس مرگ «دریاچه اوان» الموت به صدا درآمد

محمد الموتی از فعالان محیط زیست منطقه الموت قزوین در یادداشتی که درخصوص منطقه اوان نگاشته و آن را در اختیار ایسنا قرار داده؛ می‌نویسد: به نظر می‌رسد که مدیریت کلان استان قزوین نمی‌خواهد درک کند که هر پروژه و برنامه و طرح توسعه‌ای در حریم دریاچه اوان، مادامی‌که منافع مردم جوامع محلی و اهالی و ساکنان روستاهای اطراف دریاچه را تضمین نکند محکوم به شکست است.
تاریخ بروزآوری:1400/02/12 ادامه مطلب

توقف فعالیت مشاغل گروه‌های ۲، ۳ و ۴ در تهران به مدت دو هفته/قرنطینه تهران منتفی است

استاندار تهران از توقف فعالیت مشاغل گروه‌های ۲، ۳ و ۴ به مدت دو هفته خبر داد.
تاریخ بروزآوری:1400/01/18 ادامه مطلب

مذاکرات وین بن‌بست‌شکن است؟

ایران و آمریکا با دو طرح متفاوت به وین می‌آیند و البته در دو نشست مختلف هم شرکت خواهند کرد. آمریکا با عقب‌نشینی از سیاست بازگشت ایران به تعهدات هسته‌ای و سپس تعلیق تحریم‌ها، با طرح گام به گام پای به مذاکرات خواهد گذاشت.
تاریخ بروزآوری:1400/01/17 ادامه مطلب

روایت نیویورک‌تایمز از مذاکرات غیرمستقیم برای احیای برجام

روزنامه نیویورک‌تایمز در گزارشی به بررسی نشست پیش رو بین ایران و وزرای خارجه ۱+۵ پرداخت و نوشت: «پس از هفته‌ها تلاش نافرجام و گفت‌وگوهای پشت پرده، ایران و آمریکا سرانجام سه‌شنبه در وین شروع به تبادل‌نظر در مورد نحوه بازگشت به توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ خواهند کرد. مقامات اروپایی و آمریکایی روز جمعه این خبر را با تاکید بر این نکته که فعلا خبری از مذاکره مستقیم ایران و آمریکا نیست، بیان کردند.»
تاریخ بروزآوری:1400/01/16 ادامه مطلب

زمان احتمالی برای رای‌گیری درباره قطعنامه ضدایرانی

سه کشور اروپایی طرف توافق هسته‌ای برجام قطعنامه‌ای پیشنهاد کرده‌اند که از ایران بابت معلق کردن برخی از بازرسی‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی انتقاد می‌کند در همین رابطه خبرگزاری فرانسه مدعی شده این قطعنامه پیشنهادی احتمالاً جمعه به رأی گذاشته می‌شود.
تاریخ بروزآوری:1399/12/13 ادامه مطلب

1 2 3 4 5 6 7  ...