اخبار اجتماعی

عقب‌نشینی کاخ سفید از شروط ۱۲ گانه

مجید تخت روانچی: «ترامپ باید پاسخ دهد چرا میز مذاکره را ترک کرد؟» ترامپ: ما می‌توانیم به توافق برسیم، یک توافق منصفانه، فقط می‌خواهیم سلاح هسته‌ای نداشته باشند. درخواست زیادی نیست.
تاریخ بروزآوری:1398/02/21 ادامه مطلب

واشنگتن پست: ترامپ از دست بولتون کفری است!

مقام‌های دولتی ارشد و مشاوران کاخ سفید گفتند، دونالد ترامپ از اینکه مقام‌های ارشدش در برآورد دشواری عزل نیکولاس مادورو چندان موفق نبودند دلخور و ناراضی است.
تاریخ بروزآوری:1398/02/21 ادامه مطلب

سیل خسارات زیادی به خوزستان وارد کرد اما برکات بیشتری داشت.

احمدرضا لاهیجان زاده در جلسه شورای سلامت که شامگاه چهارشنبه (11 اردیبهشت ماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: به واسطه فشار زیادی که سیل وارد کرد و لزوم خروج آب از منازل و مزارع مردم، دایک مرزی در هورالعظیم شکافته شد.
تاریخ بروزآوری:1398/02/12 ادامه مطلب

بازگشت شیر ایرانی به کشور پس از ۸۰ سال

بازگشت شیر ایرانی به کشور پس از ۸۰ سال
تاریخ بروزآوری:1398/02/11 ادامه مطلب

حضرت آیت الله خامنه‌ای: ملت متحد باشد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از معلمان و فرهنگیان سراسر کشور ، تاکید کردند:ملت متحد باشد توطئه‌های دشمن به ضرر خود او تمام خواهد شد.
تاریخ بروزآوری:1398/02/11 ادامه مطلب

تایم تحلیل کرد: ۴ پیامد تروریست خواندن سپاه برای آمریکا

سپاه پاسداران دارای توانایی‌های عملیاتی فراوانی است که حمایت از بشار اسد در سوریه و بسیج کردن شیعیان از کشورهای مختلف تنها ذره‌ای از آنها است.
تاریخ بروزآوری:1398/01/22 ادامه مطلب

سیل؛ زنگ خطر برای دولت‌ها

در اغلب موارد پس از وقوع سیل، جوامع کم‌درآمد تا مدت‌های طولانی درآمدی ندارند و این وضعیت سطح زندگی آنها را به شدت تحت‌تاثیر قرار می‌دهد. مهندسی شهری و اقتصاد، دو رویکرد متفاوت در قبال ارزیابی هزینه‌های سیل هستند.
تاریخ بروزآوری:1398/01/22 ادامه مطلب

دعوت برای پاکسازی محوطه‌های جهانی

مدیر کل امور پایگاه‌های جهانی از آیین پاکسازی پایگاه ملی و جهانی با همکاری مشترک نهادهای دولتی، سمن های مردم نهاد و بخش خصوصی خبر داد.
تاریخ بروزآوری:1397/12/20 ادامه مطلب

مخالفت رییس جمهور با استعفای ظریف

رئیس جمهور در نامه ای ضمن مخالفت با استعفای وزیر امور خارجه تصریح کرد: از آنجا که شما را به تعبیر مقام معظم رهبری "امین، غیور ، شجاع و متدین" و در خط مقدم ایستادگی در برابر فشارهای همه جانبه آمریکا می دانم ، پذیرش استعفای جنابعالی را بر خلاف مصالح کشور می دانم و با آن موافقت نمی کنم."
تاریخ بروزآوری:1397/12/08 ادامه مطلب

پیامک ظریف پس از استعفا و جنجال‌ مجازی استعفای آقای دیپلمات

«بعد از عکس‌های ملاقات‌های امروز، دیگر جواد ظریف به عنوان وزیر خارجه در جهان اعتباری ندارد.» و نگاهی به واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به استعفای وزیر امور خارجه
تاریخ بروزآوری:1397/12/07 ادامه مطلب

1 2 3 4 5 6 7  ...