اخبار اجتماعی

دعوت برای پاکسازی محوطه‌های جهانی

مدیر کل امور پایگاه‌های جهانی از آیین پاکسازی پایگاه ملی و جهانی با همکاری مشترک نهادهای دولتی، سمن های مردم نهاد و بخش خصوصی خبر داد.
تاریخ بروزآوری:1397/12/20 ادامه مطلب

مخالفت رییس جمهور با استعفای ظریف

رئیس جمهور در نامه ای ضمن مخالفت با استعفای وزیر امور خارجه تصریح کرد: از آنجا که شما را به تعبیر مقام معظم رهبری "امین، غیور ، شجاع و متدین" و در خط مقدم ایستادگی در برابر فشارهای همه جانبه آمریکا می دانم ، پذیرش استعفای جنابعالی را بر خلاف مصالح کشور می دانم و با آن موافقت نمی کنم."
تاریخ بروزآوری:1397/12/08 ادامه مطلب

پیامک ظریف پس از استعفا و جنجال‌ مجازی استعفای آقای دیپلمات

«بعد از عکس‌های ملاقات‌های امروز، دیگر جواد ظریف به عنوان وزیر خارجه در جهان اعتباری ندارد.» و نگاهی به واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به استعفای وزیر امور خارجه
تاریخ بروزآوری:1397/12/07 ادامه مطلب

ترفند دیپلماتیک!؟

پیش‌بینی دستیار ارشد وزیر خارجه از عاقبت استعفای ظریف
تاریخ بروزآوری:1397/12/07 ادامه مطلب

آغاز رهاسازی آب از سد سیلوه به سمت دریاچه ارومیه

مدیرعامل شرکت آب منطقه آذربایجان غربی از آغاز عملیات رهاسازی آب از سد سیلوه به سمت دریاچه ارومیه خبر داد.
تاریخ بروزآوری:1397/12/02 ادامه مطلب

واشنگتن پست: پمپئو از ورشو دست خالی باز می‌گردد.

یک رسانه آمریکایی با توجه به عدم استقبال برخی کشورهای اروپایی از نشست ورشو، اطمینان داد که آمریکا در جریان برگزاری این کنفرانس ضدایرانی، هیچ آینده‎ای برای خاورمیانه ترسیم نخواهد کرد.
تاریخ بروزآوری:1397/11/25 ادامه مطلب

گرمای اقیانوس‌ها، چیزی فراتر از بمب اتم + فیلم

بررسی‌های تازه مشخص کرده روند گرمایش کره زمین باعث گرم‌تر شدن اقیانوس‌ها در طول 150 سال گذشته شده و این میزان افزایش گرما، برابر با انفجار یک بمب هسته‌ای در هر ثانیه بوده است.
تاریخ بروزآوری:1397/10/27 ادامه مطلب

معنای خروج متیس برای ایران

شورای آتلانتیک تحلیل کرد بدون شک خروج جیمز متیس، ژنرال کارکشته آمریکایی پیامد‌هایی را برای سیاست واشنگتن در زمینه‌های گوناگون درپی خواهد داشت که یکی از این موارد بسیار مهم، سیاست دولت ترامپ در برابر ایران خواهد بود. این ژنرال بازنشسته آمریکایی اختلافات اساسی با رئیس‌جمهور در رابطه با ایران داشت.
تاریخ بروزآوری:1397/10/12 ادامه مطلب

آیا آمریکا با ایران جنگ خواهد کرد؟

این سؤالی‌ست که برخی‌ها با قاطعیت به آن پاسخ داده و به نشانه‌های جنگی در منطقه اشاره و آن را ردیف کرده می‌شمارند، اما آیا چنین امکانی با چنین قطعیتی مواجه است؟
تاریخ بروزآوری:1397/10/12 ادامه مطلب

شرط‌بندی ریچارد هاس: ۲۰۱۹ سال جنگ بزرگ در خاورمیانه

ریچارد هاس، نظریه‌پرداز محافظه‌کار آمریکایی، باصراحت سال۲۰۱۹ را سال وقوع یک جنگ بزرگ در خاورمیانه می‌داند و می‌گوید: "تکرار می‌کنم؛ هیچکس متضرر نخواهد شد اگر بر روی جنگ در خاورمیانه سرمایه‌گذاری کند".
تاریخ بروزآوری:1397/10/12 ادامه مطلب

1 2 3 4 5 6 7  ...