اخبار اجتماعی

زخم بر پیکر دماوند

بی‌قانونی، پیکر دماوند را زخمی و رنجور کرده است. امروز شاید فرصت نجات آن باشد اگر در تمامی دستگاه‌ها عزم و اراده‌ای برای نجات آن باشد.
تاریخ بروزآوری:1397/08/07 ادامه مطلب

جزئیات جدید از پرونده خاشقچی؛ "سر سگ را برای من بیاورید"

روز قتل خاشقجی، "سعود القحطانی" مشاور بن سلمان از طریق اسکایب و تلفن با جمال خاشقجی در سفارت ترکیه تماس گرفته و به او دشنام می‌دهد. درگیری بالا می‌گیرد. قحطانی پس از دشنام، به اعضای تیم ترور گرفت: "سر سگ را برای من بیاورید". منابع خبری اعلام کردند، نوار صوتی و فیلم تماس اسکایپ این مشاجره به دست اردوغان افتاده‌ است.
تاریخ بروزآوری:1397/08/01 ادامه مطلب

چرایی ثبت "خلیج‌فارس" با پیشوند "مروارید"/ثبت در یونسکو نهایی نشده است.

مدیرکل دفتر مالکیت صنعتی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ثبت جهانی "خلیج فارس" در سازمان جهانی مالکیت معنوی گفت: این ثبت از نوع ثبت جغرافیایی است و با ثبت این حوزه در یونسکو که بیشتر تاکید بر جنبه‌های فرهنگی دارد، متفاوت است.
تاریخ بروزآوری:1397/08/01 ادامه مطلب

نصری: اگر "رای لاهه" به نفع ایران باشد، می‌تواند پیش‌شرط مذاکره با آمریکا شود

رضا نصری، تاکید کرد: حکم دیوان لاهه چنانچه به نفع ایران صادر شود، ظرفیت‌های فراوانی برای دیپلماسی عمومی و دستگاه سیاست خارجه ایران به همراه دارد و تهران باید با ابتکارعمل و هوشمندی در بهره‌برداری از آن تلاش کند.
تاریخ بروزآوری:1397/07/11 ادامه مطلب

ورود به «قله دماوند» ممنوع شد.

مدیرعامل انجمن دوستداران دماوند از ممنوعیت ورود به اثر طبیعی ـ ملی «دماوند» تا اطلاع‌ ثانوی خبر داد.
تاریخ بروزآوری:1397/07/04 ادامه مطلب

جزئیات حمله تروریستی اهواز و بازتاب آن در رسانه های خارجی

چند عنصر مسلح وابسته به جریان "الاحوازیه" حاضرین مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز را به گلوله بستند و در همین حال برخی از رسانه های خارجی با بازتاب این حمله تروریستی از بکار بردن واژه تروریستی به جای مسلحانه امتناع نموده اند که جای تامل دارد.
تاریخ بروزآوری:1397/06/31 ادامه مطلب

جایزه امی زودهنگام برای آهنگساز ایرانی

رامین جوادی ، آهنگساز تحسین‌شده برای موسیقی مشهورش روی سریال محبوب و بزرگ «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) برنده جایزه امی شد.
تاریخ بروزآوری:1397/06/22 ادامه مطلب

نطق آتشین اوباما علیه ترامپ

مبارزات انتخاباتی در آمریکا به‌طور رسمی آغاز شد.
تاریخ بروزآوری:1397/06/18 ادامه مطلب

مرد نامرئی کاخ سفید

رئیس‌جمهور آمریکا ضمن حمله مجدد به رسانه‌های منتقد، از جمله نیویورک‌تایمز گفت: «این رسانه‌های دروغ‌پرداز و ساختگی بعد از پایان کارم به‌عنوان رئیس‌جمهور تعطیل می‌شوند، چون دیگر چیزی برای نوشتن ندارند».
تاریخ بروزآوری:1397/06/17 ادامه مطلب

اخبار زرد "بازار جنسی"؛ توطئه‌ای برای تفرقه میان ملت ایران و عراق

یک کارشناس مسائل عراق با اشاره به انتشار برخی از اخبار مبنی بر این که گردشگران و زائران عراقی با هدف ایجاد روابط جنسی با زنان ایرانی به ایران (با تأکید بر مشهد و قم) سفر می‌کنند، تاکید کرد: تمرکز بر دو شهر مذهبی و شیعه نشین قم و مشهد به عنوان پایتخت‌های روابط جنسی و جوسازی علیه شیعیان عراق نشان می‌دهد باید سرنخ‌ها را در جایی دیگر دید.
تاریخ بروزآوری:1397/06/07 ادامه مطلب

1 2 3 4 5 6 7  ...