اخبار اجتماعی

جزئیات حمله تروریستی اهواز و بازتاب آن در رسانه های خارجی

چند عنصر مسلح وابسته به جریان "الاحوازیه" حاضرین مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز را به گلوله بستند و در همین حال برخی از رسانه های خارجی با بازتاب این حمله تروریستی از بکار بردن واژه تروریستی به جای مسلحانه امتناع نموده اند که جای تامل دارد.
تاریخ بروزآوری:1397/06/31 ادامه مطلب

جایزه امی زودهنگام برای آهنگساز ایرانی

رامین جوادی ، آهنگساز تحسین‌شده برای موسیقی مشهورش روی سریال محبوب و بزرگ «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) برنده جایزه امی شد.
تاریخ بروزآوری:1397/06/22 ادامه مطلب

نطق آتشین اوباما علیه ترامپ

مبارزات انتخاباتی در آمریکا به‌طور رسمی آغاز شد.
تاریخ بروزآوری:1397/06/18 ادامه مطلب

مرد نامرئی کاخ سفید

رئیس‌جمهور آمریکا ضمن حمله مجدد به رسانه‌های منتقد، از جمله نیویورک‌تایمز گفت: «این رسانه‌های دروغ‌پرداز و ساختگی بعد از پایان کارم به‌عنوان رئیس‌جمهور تعطیل می‌شوند، چون دیگر چیزی برای نوشتن ندارند».
تاریخ بروزآوری:1397/06/17 ادامه مطلب

اخبار زرد "بازار جنسی"؛ توطئه‌ای برای تفرقه میان ملت ایران و عراق

یک کارشناس مسائل عراق با اشاره به انتشار برخی از اخبار مبنی بر این که گردشگران و زائران عراقی با هدف ایجاد روابط جنسی با زنان ایرانی به ایران (با تأکید بر مشهد و قم) سفر می‌کنند، تاکید کرد: تمرکز بر دو شهر مذهبی و شیعه نشین قم و مشهد به عنوان پایتخت‌های روابط جنسی و جوسازی علیه شیعیان عراق نشان می‌دهد باید سرنخ‌ها را در جایی دیگر دید.
تاریخ بروزآوری:1397/06/07 ادامه مطلب

افشاگری سی‌ان‌ان علیه دونالد ترامپ؛ رونمایی از فرزند نامشروع

درحالی‌که گمانه‌زنی‌ها برای استیضاح دونالد ترامپ درباره کارهای غیراخلافی او شدت گرفته است، بامداد روز گذشته به وقت محلی، سی‌ان‌ان آمریکایی‌ها را با یک خبر جدید دیگر غافلگیر کرد. دینو ساجدین، دربان سابق برج ترامپ که پیش‌تر اعلام کرده بود از رابطه غیراخلاقی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، با یک زن خدمتکار مطلع بوده و حاصل این رابطه یک فرزند نامشروع است، هم‌اکنون می‌تواند دراین‌باره آزادانه‌تر صحبت کند.
تاریخ بروزآوری:1397/06/04 ادامه مطلب

جزئیات طرح دو شکایت ایران از آمریکا در دیوان لاهه

اگر در این پرونده حکم به ‌نفع ایران صادر شود، تصور می‌کنم همه دادگاه‌های دیگر در دنیا طبق قاعده از حکم دیوان لاهه تبعیت کرده و دیگر حاضر نیستند هیچ دستور و اجرائی درباره این نوع احکام صادر‌شده از سوی دادگاه‌های آمریکا را صادر کنند.
تاریخ بروزآوری:1397/06/04 ادامه مطلب

بیانیه اکوسوسیالیسم

تغییری در راه برابری اجتماعی و زیست محیطی
تاریخ بروزآوری:1397/06/03 ادامه مطلب

ظریف: موضع ایران در دیوان لاهه بسیار قوی است.

محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه در سخنانی گفت که هرچند آمریکایی‌ها بعد از خروج از برجام، موضوع مذاکره مجدد را مطرح کردند؛ اما آمریکایی‌ها پیش از این نقض عهد کردند و ایران به موجب قرارداد ۱۹۵۵ اقدامات لازم را انجام داده است.
تاریخ بروزآوری:1397/06/03 ادامه مطلب

آیا استیضاح ترامپ ممکن است؟

با مطرح شدن ادعاهای تازه علیه دونالد ترامپ، رئس جمهور آمریکا در ارتباط با پرداخت حق‌السکوت به زنانی که گفته می‌شود با آنها رابطه داشته، بار دیگر موضوع استیضاح آقای ترامپ بر سر زبان‌ها افتاده است.
تاریخ بروزآوری:1397/06/01 ادامه مطلب

1 2 3 4 5 6 7  ...